ciekawostki dotyczące dnia dziecka na całym świecie - irganizacja imprez dla dzieci

prezenty, festiwale i atrakcje – jak obchodzony jest Dzień Dziecka na świecie?

Międzynarodowy Dzień Dziecka to święto obchodzone na całym świecie już od 63 lat. Zostało ustanowione w 1954 roku przez Organizację Narodów Zjednoczonych, ale część państw (np. Turcja) honorowała je już wcześniej. W Polsce święto najmłodszych jest obchodzone 1-go czerwca.

animacje dla dzieci konin - poznań - łódź - warszawa, prowadzenie zabaw dla dzieci, organizacja imprez dla dzieci, zabawy z dziećmi podczas imprez, integracja dzieci na imprezach

gry i zabawy dziecięce – jak nauczyć dziecko zasad zdrowej rywalizacji?

Dla dobra dziecka warto już od najmłodszych lat wpajać mu podstawowe zasady tzw. „zdrowej rywalizacji”. Przykład dany przez rodzica pozwoli przyswoić podstawowe umiejętności socjalne i przetrwać niejedną, dziecięcą imprezę integracyjną.

wielkie- banki-mydlane-pokazy-z-wykorzystaniem-wytwornic-baniek-na-wesele-poznan-łódź-warszawa

bańkujemy, czyli nasze wielkie bańki mydlane! :)

Organizując imprezy plenerowe zawsze stawiamy na atrakcje, które oprócz tego, że sprawiają wiele radości wszystkim uczestnikom - mogą być również fantastyczną zabawą dla animatorów. Z pewnością taką atrakcję będą wielkie bańki mydlane. Uczestnicy uwielbiają obserwować pokaz, dzieci aktywnie brać udział i "niszczyć" wszystkie napotkane bańki mydlane, a my po prostu je wykonywać.

endorfiny-hormowy-szczescia-jak-pobudzić-hormony-do-wydzielania

czym są endorfiny i właściwie dlaczego nazywamy się endorfins? :)

wybierając nazwę dla naszej firmy od początku kierowaliśmy się filozofią i założeniem, że ma wyrażać radość i szczęście. wtedy trafiliśmy na endorfiny - dlaczego właśnie te hormony są tak ważne w naszym życiu?

jak-wygląda-organizacja-urodzin-w-innych-krajach

czarodziejski chleb i dudh pakh - czyli dziecięce urodziny dookoła świata!

niewielu dorosłych zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromnym przeżyciem jest dla maluchów dzień ich urodzin. wyczekiwany, nie tylko przez wzgląd na same prezenty, ale również wspólną celebrację, której tak często przecież brakuje na co dzień.

Strony

Google+