poznaj nas i naszą pracę, która na co dzień daje nam wiele satysfakcji radości frajdy wyzwań uśmiechu swobody zabawy , dzięki czemu wciąż rozwijamy się i podnosimy sobie poprzeczkę.

 

 

kim jesteśmy?

Zespołem pasjonatów w swojej branży. Żyjemy pracą, bawimy się pracą, cieszymy się pracą. Oznacza to, że do każdego zlecenia podchodzimy na świeżo z pełnią energii i satysfakcji. Nasza filozofia i podejście do pracy wymiernie przekłada się również na zadowolenie naszych klientów. Zobacz ilu nam już zaufało i wciąż aktywnie korzysta z naszych usług!
 

jak pracujemy?

Szanując Twój i własny czas zadajemy wiele pytań odnośnie zbliżającego się wydarzenia, aby dzięki temu zawsze przedstawić ofertę „skrojoną na miarę”.  Jeśli każda odpowiedź była szczera i przemyślana nasza propozycja trafia w sedno i obie strony są zadowolone. Jako priorytet stawiamy - transparentność, bez obaw prezentujemy efekty naszej dotychczasowej pracy. Wiemy jak ważna jest odpowiednio dobrana i pozytywnie nastawiona ekipa obsługująca Twój event, dlatego podczas imprez organizowanych przez naszą agencję spotkasz wyłącznie animatorów, którzy do każdego wydarzenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy. Unikamy rutyny, w trakcie wszystkich zleceń dopasowujemy się do sytuacji, a nasza spontaniczność jest kluczem do sukcesu każdego eventu.
 

specjalizacje.

Dzięki dużemu doświadczeniu w pracy z dziećmi, naszą domeną stały się eventy i imprezy dla najmłodszych. Nasza oferta to dziesiątki sprawdzonych na tysiącach pociech atrakcji i sposobów, dzięki którym wszystkie eventy przebiegają sprawnie i w radosnej atmosferze. Nasze imprezy charakteryzują się rodzinną atmosferą, dzięki temu każdy uczestnik czuje swobodę, brak pośpiechu i tylko pozytywne emocje. Wszystkie zabawy, sprzęt i animacje dopasowujemy do danej grupy wiekowej uczestników.
Kolejna część naszej ekipy świetnie odnalazła się w organizacji i prowadzeniu imprez firmowych. Dlatego nasza oferta to również - team building, imprezy tematyczne, pikniki firmowe, a w związku z tym m.in.: technika sceniczna, nagłośnienie, prowadzenie imprez, catering i wszelkiego rodzaju pokazy. Wszystkie ciepłe, radosne wspomnienia w doborowym gronie są wyjątkowo cenne, dlatego większość imprez staramy się dokumentować, fotografując lub filmując, tak aby każdy uczestnik mógł wrócić do pozytywnych wspomnień, siedząc wygodnie na swojej przytulnej, domowej kanapie.

 

dlaczego endorfins?

Ponieważ jesteśmy transparentni, wiarygodni a przede wszystkim posiadamy zgrany, trwały zespół za sprawą, którego jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenie. Endorfiny to hormony szczęścia. Wydzielają się w Tobie gdy odczuwasz radość, przyjemność, śmiejesz się - wtedy gdy jest Ci po prostu dobrze. Każda impreza lub wydarzenie organizowane przez naszą agencję wyraźnie podnosi poziom endorfin! :)
 

nasz zespół:

  anna wandachowicz

  Anna Wandachowicz

  właścicielka, organizatorka

  Absolwentka WSHiD w Poznaniu kierunku Stosunków Międzynarodowych. Podczas studiów wolontariuszka Uniwersytetu dla Dzieci, gdzie odkryła swoje powołanie - pracę z najmłodszymi. Połączenie umiejętności organizacyjnych oraz pasji pracy z ludźmi zaowocowało powstaniem firmy endorfins. Cechuje ją ogromna determinacja w dążeniu do celu i równie wielka wyobraźnia. Pomysłodawczyni i organizatorka wielu imprez i eventów tematycznych. Jest perfekcjonistką, gdy organizuje Twoją imprezę możesz być pewien, że zadba o każdy detal. Wiecznie młoda i zawsze uśmiechnięta. ;)

  Kasjan Farbisz

  organizator, fotograf

  Ukończył UAM w Poznaniu na kierunku Turystyki i Rekreacji. Imprezy rekreacyjne ma we krwi, doświadczenie zdobywał już w trakcie studiów pracując w wielu agencjach eventowych. Uwielbia spędzać wolny czas w plenerze. Ratownik WOPR i pasjonat sportów strzeleckich. Obdarzony stoickim spokojem, nigdy nie panikuje - „bo po co martwić się na zapas?”.

 • Arek animator, dj

  Pogodny i uśmiechnięty, często spotkasz go w towarzystwie naszych dmuchańcy lub przebraniu maskotki. Nasz piknikowy MacGyver, rozwiązuje zadania beznadziejne. :)

 • animatorka zabaw dla dzieci
  Agatka animatorka

  Opiekę nad dziećmi ma dosłownie w jednym palcu. Uśmiechnięta i promieniejąca optymizmem.

 • animatorka zabaw dla dzieci, animacje taneczne
  Ada animatorka

  Zawsze pogodna i uśmiechnięta. Wszechstronna animatorka z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

 • animator zabaw dla dzieci
  Patrycja animatorka

  Doskonale radzi sobie z najmniejszymi uczestnikami naszych imprez. Jej głowa jest pełna pomysłów na zabawę z każdą pociechą.

 • animator zabaw dla dzieci, prowadzenie animacji dla dzieci
  Justyna animatorka

  Opanowała do perfekcji dziesiątki zabaw i animacji tak by skutecznie zająć wszystkie rozbrykane dzieci na każdej imprezie.

 • animator zabaw dla dzieci poznań, konin, warszawa
  Bartek animator

  Student AWF, zapewne dlatego jego animacje są zwykle związane ze sportem, wysiłkiem i potem. :)

 • animator zabaw z dziećmi
  Piotr animator

  Pewnie za sprawą dyplomu ASP, chyba jedyny facet w Polsce, który tak przepięknie maluje buzie. :)

 • wideofilmowanie konin, kamerzysta konin
  Tomek fotograf, operator filmowy

  Pomysłowy i bardzo kreatywny. Ambitnie podchodzi do każdego zlecenia. Jego produkcje są pełne dynamizmu, dzięki czemu każdy film oglądamy z zainteresowaniem.

 • łukasz animator konin
  Łukasz P. animator

  Pogodny, uprzejmy i dbający o kondycje. W jego towarzystwie wszystkie dzieci zawsze bawią się aktywnie i zdrowo!

 • animatorka-koninn-animacje-w-poznaniu-łodzi
  Daria animatorka

  Świetnie nawiązuje kontakt z dziećmi bo zawsze ma coś do powiedzenia. Jest zawsze na bieżąco z aktualnymi hitami bajkowymi całego młodego pokolenia.

 • animatorka-paulina-konin-poznań-animacje-dla-dzieci
  Paulina animatorka

  Jej konikiem jest tworzenie wspaniałych balonowym zwierzątek. Zawsze uśmiechnięta ratowniczka medyczna bo optymizm, radość i śmiech to zdrowie, na temat którego wszystko ma w jednym palcu. :)