strzelanie z wiatrówki


Wiatrówka to wyzwanie strzeleckie, w którym każdy z uczestników podchodzi do poszczególnych stanowisk gdzie zdobywa punkty. Osoba, która zdobędzie ich największą liczbę, oczywiście wygrywa. Strzelectwo na eventach jest doskonałą konkurencją za sprawą swojej przepustowości, podyktowanej możliwością stworzenia wielu stanowisk jednocześnie. Dzięki tej dyscyplinie sportu uczestnicy mają okazję zapoznać się z ciekawym sprzętem oraz poznać czym jest prawdziwa rywalizacja.


Podczas naszych imprez dobieramy konkurencje strzeleckie, tak by były możliwie jak najbardziej różnorodne, każdy uczestnik zabawy znajdzie na naszej strzelnicy wiatrówki krótkie i długie, z klasycznymi systemami celowniczymi i lunetami. Dzięki temu będzie mógł poznać i dobrać swój ulubiony typ sprzętu strzeleckiego. Strzelnica to jedna z podstawowych konkurencji wykorzystywanych na imprezach integracyjnych, dlatego ta w naszym wykonaniu posiada mnogość różnorodnych broni. Cały sprzęt strzelecki, który proponujemy to karabinki i pistolety z gwintowaną lufą. Sprzęt, którym dysponujemy podzielić można na kilka kategorii ze względu na wielkość i sposób wystrzeliwania śrutu.

W naszych zawodach będziesz bawił/a się wiatrówkami napędzanymi:

  • energią kinetyczną (sprężyna) - to najbardziej popularne wiatrówki, z klasycznymi przyrządami celowniczymi (muszka, szczerbinka),
  • dwutlenkiem węgla (CO2) - wszelkiego rodzaju wiatrówki długie i krótkie posiadające magazynki, dzięki czemu uczestnicy mają więcej frajdy ze strzelania, a przy okazji stanowisko ma większą przepustowość,
  • sprężonym powietrzem (HP) - doskonałe karabinki biatlonowe wykorzystywane w sporcie, są bezodrzutowe, to na nich bije się prawdziwe rekordy celności!

Pracujemy tylko i wyłącznie na markowych produktach, dlatego będziesz miał możliwość strzelać na sprzęcie takich firm jak: AirArms, BSA, Baikal, Crosman czy Hatsan.