poznaj zakres naszych usług. dowiedz się co dla Ciebie przygotowaliśmy i w czym się specjalizujemy.


imprezy dla firm i pikniki firmowe.

Korzystając z naszych usług zapewnisz sobie i swoim pracownikom lub bliskim rozrywkę na najwyższym poziomie. Imprezy dla firm to idealne rozwiązanie na polepszenie nastroju panojuącego w każdej firmie oraz sągwarancją na Ciepłe i wyjątkowe wspomnienia, które zawsze zostaną w ich pamięci, zwielokrotniając ich pozytywne podejście do życia i pracy jaką wykonują w Twojej firmie. Dobrze zmotywowany i wypoczęty pracownik, który czuje, że jego praca jest doceniana, równie mocno docenia swojego pracodawcę co przekłada się na jego zaangażowanie w realizację powierzanych mu zadań. Imprezy dla firm to nie tylko zwykła zabawa ale również możlwość zdrowej rywalizacji.

Zobacz ile korzyści osiągniesz dzięki docenieniu pracy swojego zespołu:

 • większe zaangażowanie i motywacja do pracy,
 • okazja do zaszczepienia misji i filozofii działania firmy,
 • świeże pomysły i zdrowsze podejście do pracy,
 • integracja pracowników,
 • zdobycie lojalności,
 • poprawa wizerunku dla firm.

Jako specjaliści z branży eventowej wiemy jak zorganizować najlepsze pikniki firmowe!

Pikniki firmowe kierowane są do przedstawicieli różnego rodzaju przedsiębiorstw. Organizacja tego typu imprezy dla firm to jedno z najlepszych rozwiązań integracyjnych.

Oczywistym jest, że takie imprezy pozwalają usprawnić pracę całej firmy. Pracownicy skutecznie integrują się między sobą i dyrekcją, co w bardzo dużym stopniu wpływa na lepsze relacje i wzajemną współpracę. Pikniki firmowe potrafią stanowić pewnego rodzaju nagrodę za pracę, co oczywiście motywuje do dalszego działania.

Mogą one przybierać wiele scenariuszy. Jeżeli dana placówka dysponuje sporym terenem, na takich piknikach organizowane są często zawody sportowe, które opierają się na rywalizacji grupowej. Dzięki temu, poza zdrowym współzawodnictwem, wzmacniane są więzi między współpracownikami. To samo tyczy się innych zajęć zespołowych, jak chociażby paintball lub gry terenowe.

 

team building i integracja międzypokoleniowa.

Każda impreza, którą organizujemy ma na celu integrację wszystkich uczestników oraz zapewnienie wyjątkowych wspomnień. Najlepiej możemy poznać się podczas wspólnej zabawy, wtedy „puszczają” nam wszystkie ograniczenia i jesteśmy w pełni sobą! Każdy zarówno starszy jak i młodszy będzie miał okazję pokazać swoją silną stronę – bo każdy jest w czymś dobry. Budowanie zespołu w warunkach wspólnych, jasnych celów jest łatwiejsze, tym bardziej, że właśnie razem się bawimy!
Integracja międzypokoleniowa wnosi wiele pozytywnych aspektów do Twojej firmy, bezpośrednio wpływając na:

 • poprawę relacji międzyludzkich,
 • otwartość na pomysły z obu stron,
 • poprawę komunikacji,
 • szersze spojrzenie na każde zadanie, dzięki zespołowej pracy.

 

prowadzenie imprez dla dzieci oraz animacje i zabawy.

Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu imprez dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Doskonale wiemy jakie atrakcje cieszą się największą popularnością wśród najmłodszych. Potrafimy zadbać o atrakcyjność imprezy przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo. Szybko nawiązujemy kontakt z dziećmi. Dokładamy wszelkich starań aby każde dziecko było szczęśliwe i zadowolone. Zawsze dostosowujemy ofertę do liczby dzieci oraz miejsca, którym dysponuje dana placówka. Poznane u nas zabawy, dzieci chętnie przenoszą na grunt rodzinny, angażując w nie rodzeństwo i rodziców. Animacje z nami rozwijają wyobraźnię oraz są świetnym sposobem na zwiększenie aktywności fizycznej dzieci. Dzień Dziecka, Halloween, Mikołajki, karnawał, piknik firmowy, festyn rodzinny - to tylko niektóre okazje do zorganizowania świetnej rodzinnej zabawy.

 

imprezy okolicznościowe i rodzinne.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej organizacji urodzin i innych uroczystości dla dzieci, zajmiemy się tym w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Ty decydujesz jaki zakres organizacyjny nam powierzasz. Jeśli chcesz mieć wolną głowę powierz nam kompleksowe opracowanie i przygotowanie imprezy, jeśli lubisz aktywnie uczestniczyć w organizacji dobierz atrakcje wg. swojego uznania. Planujesz wesele, chrzciny lub komunię swojego dziecka? Potrzebujesz dobrego pomysłu jak zająć czas najmłodszym uczestnikom? Znajdziesz u nas szereg fantastycznych rozwiązań.
Podczas każdej uroczystości rodzinnej zbudujemy dla Ciebie strefę animacji dla dzieci, która da Ci:

 • pewność, że dzieci są bezpieczne i szczęśliwe, a zarazem spokój swój i rodziców najmniejszych gości,
 • uznanie rodziny i znajomych, że myślisz również o dzieciach,
 • możliwość swobodnej zabawy Twoich gości, którzy pojawili sie na imprezie ze swoimi pociechami a zarazem pewność, że pozostaną na imprezie dłużej, ponieważ ich dzieci mają zajęcie.

Wszystkie pociechy będą się tam świetnie bawić, a pod okiem animatora prowadzącego gry i zabawy masz pewność, że są w bezpiecznym miejscu!

 

zerknij na nasze przykładowe realizacje lub odwiedź nasz kanał youtube i zobacz jeszcze więcej!