knoocker - interaktywna ścianka


Zastanawiałeś/aś się kiedyś czy jest możliwe kontrolowanie gry komputerowej za pomocą zwykłej piłeczki? Odpowiedź na to pytanie brzmi, oczywiście - TAK! Nasza interaktywna ścianka pozwala na grę właśnie za pomocą dowolnej piłki. Knoocker to świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i starszych graczy. Zasada grania jest prosta - trzeba trafiać piłką w elementy gry komputerowej wyświetlonej na interaktywnej ściance. W Knoocker’a można grać niemal dowolną piłką.

Gra sprawdza się na wszystkich imprezach gdzie dzieci mają za dużo energii, którą trzeba szybko spalić. Do rozgrywki może przystąpić jednocześnie nawet dziesięć osób i więcej. Jedyne ograniczenie to przestrzeń otaczającą samą grę. Celów, w które dzieci będą rzucały zawsze będzie pod dostatkiem. W miarę upływania czasu poziom trudności gry się zwiększa a co za tym idzie wymagane są szybsze i intensywniejsze rzuty piłeczką.

Piłkę można kopać, rzucać, odbijać paletką czy też wystrzeliwać z pistoletu. Ten alternatywny sposób grania dostarcza wiele radości i zabawy graczom jednocześnie wspierając ich sprawność fizyczną. Gry dostępne na platformie dostosowane są do różnego wieku graczy. Bawiąc się naszą interaktywną ścianką można z powodzeniem zorganizować zawody czy konkursy z nagrodami. Ruch to zdrowie. Zatem już dziś spróbuj swoich sił grając w naszą interaktywną grę!