wynajem-knoockera-na imprezy-i-eventy-poznań-łódź-warszawa-konin

nowość - knoocker interaktywna ścianka do gry!

czym jest nasza nowa propozycja? oferujemy Tobie całkiem świeże, w pełni wyprodukowane w Polsce urządzenie do zadań (zabaw) specjalnych. nasza tegoroczna propozycja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dzieciom i dorosłym, którzy uwielbiają połączenie nowoczesnych gier komputerowych z aktywnością fizyczną.

grę kontrolujesz za pomocą niemal każdej piłki, możesz użyć piłki tenisowej, ping-pongowej czy nawet baseballowej. cała zabawa przypomina trochę grę w squash’a czy baseball, musisz trafiać precyzyjnie w cel. gra zmusza do ciągłego ruchu i daje spory wycisk każdemu uczestnikowi tej zabawy. nasza interaktywna ścianka posiada wiele gier, które możemy dopasować do wieku oraz możliwości poszczególnych grup wiekowych lub osób obdarzonych konkretnymi umiejętnościami i możliwościami. cała zabawa daje niezły wycisk wszystkim uczestnikom, jeśli podejdziemy do rozgrywki na poważnie zabawa może być wspaniałym treningiem ogólnorozwojowym.

zapewne już zainteresowałeś/aś się naszą nową propozycją i chcesz ją zamówić - zatem szkoda czasu na czekanie! skontaktuj się z nami już dziś i zamów knoocker'a na swój event!

Kategoria wpisu: 

Podziel się

Google+