animacje komunijne na przyjęciach, organizujemy zabawy i czas dzieciom podczas pierwszej komunii

oferta komunijna 2019 - poznaj naszą propozycję atrakcji na Twoje przyjęcie! :)

Zbliża się okres komunii i przyjęć z nimi związanych, Dzieci przyjmujące pierwszą komunię Świętą, zaproszą na swoje uroczystości Rodzinę i najbliższych znajomych. Podczas przyjęć warto zadbać o zajęcie dla najmłodszych uczestników, o to by wypełnić ich czas tak by do głowy nie przychodziły im nieodpowiednie pomysły. ;)

Nasi animatorzy znają najlepsze sposoby by wykluczyć nudę, by Dzieci bawiły się przez całe przyjęcie, by zapamiętały ten dzień na wiele, wiele lat! Dorośli zaś będą mieli spokojną głowę, czas na wspólną rozmowę, biesiadowanie i chwilę odpoczynku od dnia codziennego. Jak co roku tak i teraz wychodzimy na przeciw potrzebom i przygotowaliśmy naszą ofertę atrakcji na Twoje przyjęcie komunijne! :)

W trakcie obecnego sezonu stawiamy na kreatywność, dlatego uzupełniliśmy naszą ofertę o warsztaty i wszelkiego rodzaju propozycje pobudzające wyobraźnię Dzieci! Pamiętamy również o bardziej klasycznych propozycjach, więc podstawą wciąż są animacje dla dzieci, modelowanie balonów czy tatuaże brokatowe!

Zapoznaj się z naszą propozycją już teraz!

Kliknij TUTAJ!

 

Podziel się

Google+