animator-imprez-dla-dzieci-animacje-zabawy-konin-poznań-warszawa

animator zabaw dla dzieci - luksus czy normalna usługa? ;)

animator zabaw dla dzieci - czy to wciąż przywilej wyłącznie zamożnych?

 

zabiegani i zmęczeni rodzice bardzo często odpuszczają sobie organizowanie jakiejkolwiek imprezy urodzinowej dla swojej pociechy. powody są różne - począwszy od zwyczajnego braku czasu i zmęczenia codziennymi obowiązkami, poprzez wewnętrzne przekonanie, że najlepiej świętować w niedużym, rodzinnym gronie, połączone z obawą przed zbytnim rozpuszczeniem potomka, a na ograniczeniach budżetowych kończąc. każdy z tych powodów ma swoje racjonalne przesłanki, ale warto dokładniej je przeanalizować.

profesjonalny animator zabaw dziecięcych – oddany pomocnik rodzica

kiedy dorośli ograniczają się tylko do wręczenia swojemu dziecku prezentu - sytuacja nie jest komfortowa. zapewne chowają gdzieś wyrzuty sumienia, a solenizant na pewno odczuwa niedosyt. dla niego każda kolejna rocznica to przecież wielkie dokonania minionego roku i entuzjazm z bycia kimś, kim jeszcze dzień wcześniej się nie było – „coraz bardziej dorosłym” !

w czym może pomóc firma zajmująca się organizowaniem zabaw dla dzieci? we wszystkim. począwszy od wzięcia na siebie organizacji pełnej, kilkugodzinnej imprezy dla gromady maluchów, połączonej z rozmaitymi atrakcjami w domu lub w plenerze, poprzez pojawienie się w na godzinę lub dwie w kulminacyjnym momencie uroczystości i zaaranżowanie wesołej zabawy, wspólnych toastów, a na krótkim występie z interakcją dzieci skończywszy. skoro różnorodność oferty jest tak duża, każdy rodzic znajdzie odpowiadającą mu opcję – dopasowaną do pomysłu opiekuna, zainteresowań i wieku dziecka oraz mieszczącą się w rozsądnych granicach założonego budżetu.

korzystając z pomocy animatora, rodzice nie tylko nie muszą sami zajmować się czasochłonnymi przygotowaniami i obsługą imprezy, ale biorąc czynny udział w zabawie mogą sami wiele nauczyć się od profesjonalistów. każdy z nich ma bowiem doskonałe podejście do dzieci i naturalną swobodę obcowania z nimi, ale przede wszystkim posiada odpowiednie przygotowanie i przeszkolenie w zakresie organizowania ciekawych i kreatywnych zabaw.

zorganizowana impreza dla dzieci kontra świętowanie w gronie rodzinnym

tradycyjne, rodzinne świętowanie to bardzo ważny element kształtowania świadomości dziecka i budowania więzi rodzinnych. należy wykorzystywać każdą okazję do takich spotkań, a kolejna rocznica urodzin jest doskonałym pretekstem do spędzenia wspólnie czasu. ukochani dziadkowie, dawno nie widziana ciocia czy wesoły wujek potrafią stworzyć atmosferę nie do podrobienia, wspominaną przez całe późniejsze życie.

gdzie w tym wszystkim znajdzie swoje miejsce animator zabaw dziecięcych? otóż odnajdzie się tu doskonale – jako osoba która wspomoże rodziców i da im chwilę wytchnienia, zajmując solenizanta wraz z ewentualną gromadką rówieśników kreatywnymi zabawami. godzina lub dwie – kiedy dorośli mogą nacieszyć się swoim towarzystwem, nie martwiąc się o to, co w tym czasie porabiają pociechy i inni mali goście.

kinderbal na urodziny dziecka – przesadny blichtr czy przednia zabawa i niezapomniane wrażenia?

z rozbieżnością pomiędzy nieocenioną wartością rodzinnego świętowania, a organizowaniem otwartego kinder-party dla kilkudziesięciu maluchów wiążą się obawy o zepsucie malucha i przyzwyczajenie go do hucznego świętowania każdej rocznicy. nic bardziej mylnego. zorganizowane zabawy urodzinowe czy świąteczne nie muszą oznaczać nieokiełznanego szaleństwa i pławienia się w stosie niezdrowego jedzenia. przeciwnie – dobrze zaplanowana i zorganizowana zabawa pod okiem profesjonalnie przygotowanego animatora ma tą zaletę, że nie wymknie się spod kontroli. paradoksalnie, dzieci są bardziej skłonne do przekraczania granic w obecności i pod kuratelą bliskich, niż w trakcie zabawy z osobą wesołą i przyjacielską, ale nieznaną. a i sposób prowadzenia zabawy – inny niż znany z codziennych kontaktów z rodziną sprawia, że dzieci skupiają się na nowych wrażeniach, zapominając o psotach.

prowadzenie imprez dla dzieci – czy to jest droga usługa?

budżet to jeden z kluczowych czynników determinujących decyzje rodziców w zakresie organizowania zabawy urodzinowej dla dziecka. tutaj należy na wstępie zaznaczyć, że nasza firma jest bardzo elastyczna w kwestii opracowania przebiegu konkretnej imprezy, a co za tym idzie generowanych kosztów. każde zapytanie jest traktowane indywidualnie, a szablonowe oferty mogą zostać swobodnie dopasowane pod potrzeby i możliwości klientów.

Kategoria wpisu: 

Podziel się

Google+