organizacja-imprez-przyjęć-komunijnych-konin-turek-kalisz-animator-dmuchańce-na-komunie

przyjęcia komunijne? najlepiej z nami - poznaj ofertę endorfins!

rokrocznie organizujemy wiele imprez komunijnych, dzięki którym uczestnicy przyjęć mogą się świetnie bawić wraz z naszymi animatorami. podobnie będzie w tym roku! przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, dzięki, której zapewnisz sobie organizację zabaw na najwyższym poziomie! podstawą oferty są oczywiście zabawy z naszym animatorem animacji dziecięcych, który oprócz harcy, pomaluje dzieciom buzie i wykona pamiątkowe balonowe figurki! możesz również rozszerzyć ofertę podstawową choćby o:

  • pokaz baniek mydlanych, w trakcie którego dzieci zobaczą bańki w rozmiarze XXL i setki maleńkich! pokaz będzie zarówno świetną zabawą dla Twojej pociechy jak również cudownym tłem do zdjęć, które z pewnością okażą się wyjątkową pamiątką.
  • zamykanie w bańce mydlanej, tak unikalnej atrakcji z pewnością nie spodziewałby się nikt. bo kto by pomyślał, że może zostać zamknięty w prawdziwej bańce mydlanej?
  • odwiedziny żywej maskotki, zaproś na swoje przyjęcie żywą postać Kubusia Puchatka, Tygryska lub parę Myszkę Mini i Miki.
  • dmuchańce, jeśli planujesz imprezę przy ogrodzie lub innym miejscu gdzie moglibyśmy rozstawić nasze dmuchane zamki i zjeżdżalnie weź pod uwagę również tę formę rozrywki!
  • interaktywna ścianka - Knoocker, to nowość w naszej ofercie, która sprawi, że wszystkie dzieci spędzą aktywnie i na wesoło każdą chwilę podczas zabaw na tej wyjątkowej grze. obecnie jesteśmy jedną firmą w regionie posiadającą tego typu ściankę, więc z pewnością zaskoczysz zarówno swoje dziecko jak rodzinę i znajomych przybyłych na przyjęcie.

pamiętaj, że jesteśmy elastyczni i zawsze dopasujemy się do Ciebie, bo tego dnia najważniejsza jest właśnie Twoja rodzina. zadbamy, aby ten dzień był wyjątkowy, a wspomnienia z imprezy pozytywnie zapadły na długo w pamięć Twoją i bliskich Ci osób.

przeczytaj również nasz poradnik dotyczący organizacji imprez komunijnych - "komunijny zawrót głowy, czyli jak zorganizować wyjątkową imprezę komunijną".

Kategoria wpisu: 

Podziel się

Google+